fbpx

Apie „Vairuok Čia“

Vairavimo mokykla Vilniuje

Vairavimo mokykla VilniujeVairuok Čia“ kviečia visus, norinčius išmokti vairuoti ar patobulinti vairavimo įgūdžius B kategorijos vairuotojus. Mokykloje yra taikomos naujausios mokymo metodikos, vairuotojai mokomi naudojant pažangias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), eismo situacijų maketus.
Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų. Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos. Vairavimo instruktoriai ir dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją. Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais.

Vizija

Tapti geriausiai vertinama vairavimo mokykla Vilniuje.

Misija

Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius bei galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Vertybės

Siekiame kuo geresnių rezultatų savo darbe. Stengiames sutaupyti mokinių laiką ir suteikti maksimalų žinių kiekį. Norime, kad mūsų paruošti vairuotojai būtų ne tik puikiai įvaldę vairavimo įgudžius, bet taip pat būtų atsakingi, dėmesingi ir mandagūs kelyje. Mums labai svarbi kiekvieno nuomonė, todėl visada atsižvelgiame į mokinių pastabas ir pageidavimus – tik Jūsų dėka mes tobulėjame!

Susisiekime