fbpx
Title Image

Atsiliepimai

Vairuok Čia

Super mokykla! Ne viena pamoka nepraejo veltui, išlaikius Regitroje net buvo gaila, kad baigėsi papildomos pamokos. Super mokytojas Kęstutis. Kantrybė geležinė, paaiškina kaip pirmokui, kad viskas būtų suprantama, išmoko išsisukti netikėtose situacijose ir kas svarbiausia, nebijoti taisytis. (Tarpkitko - sužinosite, kad rytinis kavos ruošimas yra ritualas, o ne tik priemonė pabusti.) Štai koks turi būti mokytojas-informatyvus visose srityse ir visiškai pasišventęs savo darbui. Nepasigailėsite!

Labai geras instruktorius sen islaikiau iskart po jo pamokos rekomenduoju tikrai nepasigailesit isaiskina labai gerai

Labai dziaugiuosi, kad teko imti papildomas pamokas pas si instruktoriu.ir tik patys geriausi atsiliepimai, ir labai noriu padekoti uz pamokas,patarimus,uz padrasinimus,suteikta pasitikejima savo jegomis ir kad as vel galiu vairuoti. Visiems rekomenduoju.

Šis instruktorius yra visiška priešingybė susidariusiam stereotipui apie Lietuvos vairavimo instruktorius - ramus, atidus, sugebantis paaiškinti paprastai ir suprantamai, su juo vairuoji ramiai ir užtikrintai. Nekeisčiau į jokį kitą, pabandykite ir įsitikinsite.

Šaunus instruktorius - atsidavęs ir mylintis savo darbą, kantrus ir labai taktiškas. Super, mokykitės vairavimo subtilybių tik su Kęstu, rekomenduoju, nenusivilsite.

Puikus instruktorius, geležinės kantrybės ir ramybės įsikūnijimas, nebamba, nerėkia, nepriekaištauja. Labai aiškiai, ramiai viską paaiškina.

Tikrai ``Like``. Rekomenduoju. Kokybiškai, suprantamai, be streso, tau patogiu laiku reikiamoje vietoje.

Labai šaunus instruktorius. Ramiai paaiškina klaidas ir net po kelis kartus. Parodo tas vietas kur dažniausiai daromos klaidos.Patiko tai kad duotą laiką atidirba pilnai o ne cigaretes rūko ar telefonu plepa .Po jo pamokų pagaliau išlaikiau sėkmingai egzaminą Regitroje. Rekomenduoju instruktorių Kęstą.... tikrai labai likau patenkinta jo pamokomis.

Be galo ramus, kantrus mokytojas. Nenervuotas, stengiasi taip kaip niekas kitas. Turejau 3 instruktorius ir tik Kestutis man tikrai padejo!

Labai šaunus instruktorius, paaiškina aiškiai, sąžiningai išnaudoja visą laiką ir be galo malonus ir kompetentingas žmogus.Tikrai Jūsų nenuvils.

Nesenai vaziavau su su siuo instruktoriumi 1h 30min likau labai patenkintai tiek kokybe tiek kaina . rekomenduoju . niekada nerasau komentaru bet taip gavosi!!!

Neisivaizduoju is kur pas ji tokia gelezine kantrybe. Ne tik, kad nerekia, nesierzina, bet kaip viska isaiskina - 100proc.kokybe.

Labai šaunus instruktorius, paaiškina aiškiai, sąžiningai išnaudoja visą laiką ir be galo malonus ir kompetentingas žmogus.Tikrai Jūsų nenuvils.

Teko tiek su vienu šios mokyklos instruktoriumi pavažinėti, tiek su kitu. 10/10 - išgirdau ir išmokau daugiau per tris vairavimo pamokas negu per 15 savo vairavimo mokykloje ( ``draiveryje``). Matosi, jog žmonės dirba iš širdies ir į instruktoriaus darbą žiūri atsakingai. Ačiū jiems

Nesirinkčiau jokios kitos mokyklos tik šią...vairavimo instruktoriui 100%💫👍,kantrybė gelezine,ramus,tikras šios srities profesionalas,tik gaila kad pamokos greit baigėsi,laikas lb greit praėjo...lieku dėkinga instruktoriui Vitalijui,jūs nuostabus👍

[fc id=’2′ align=’center’][/fc]

Susisiekime